Pastelový styl!

Romantická růžová! Jaro je ve vzduchu! Vytvarujte perfektně obočí depilačními páskami RefectoCil Brow Styling Strips. Pro růžový dotek jara obočí nabarvěte směsí barev červená a tmavě modrá!

Aplikace

Pro vytvoření tohoto vzhledu stačí pouze vytvarovat obočí depilačními páskami Brow Styling Strips a současně ho zesvětlit pastou Blonde Brow. Poté obočí nabarvěte směsí barev červená a tmavě modrá a dosáhnete pastelově růžového odstínu.

Dech beroucí blond!

Zesvětlete obočí! Změna vlasů na blond? Aby vzhled působil přirozeně, nemělo by obočí být tmavší o více než dva tóny. Příliš tmavé obočí můžete zesvětlit až o tři odstíny pomocí zesvětlovací pasty Blonde Brow a dosáhnout tak přírodního blond stylu. Pro dokonalý vzhled nezapomeňte obočí i správně vytvarovat.

Aplikace

Abychom dosáhli efektního studeného tónu, nejprve jsme obočí naší modelky zesvětlili zesvětlovací pastou Blonde Brow a následně ho obarvili grafitovou barvou RefectoCil, doba působení barvy 3 minuty.

 

Okouzlující kaštanová

Čistá harmonie pro červené obočí! Nejprve vytvarujte řasy pomocí trvalé RefectoCil Eyelash Curl, poté nabarvěte řasy a obočí kaštanovou barvou. Dosáhnete tak perfektního sladění oblasti okolo očí s červenými tóny vlasů.

Aplikace

Perfektního vzhledu řas jsme docílili použitím trvalé na řasy a poté jsme modelku nabarvili kaštanovou barvou.

Kontrastní obočí

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala! Kombinace platinově blond vlasů a tmavého, výrazného obočí se stala výrazným trendem. Není to žádné překvapení, vždyť kontrastní obočí přitahuje pozornost a vypadá úžasně!

Aplikace

Abychom dosáhli tohoto vzhledu, nejprve jsme odbarvili obočí pomocí zesvětlovací pasty Blonde Brow a poté nechali 5 minut působit čistě černou barvu, která je díky odbarvení více intenzivní. Pro méně intenzivní výsledek použijte přírodní hnědou.

Django Brows!

Wanted! Jedinečný vzhled pro dívky z divokého západu!
Vedle účesu je perfektní obočí základem pro tento nespoutaný vzhled. Stačí obočí vytvarovat pomocí depilačních proužků RefectoCil Brow Styling Strips a obarvit ho barvou odpovídající Vašemu typu! Pro naši modelku jsme smíchali barvy přírodní hnědá a kaštanová.

Aplikace

Obočí naší modelky jsme nejprve perfektně vytvarovali pomocí depilačních proužků RefectoCil Brow Styling Strips a poté obarvili směsí barev světle hnědá a kaštanová, řasy jsou nabarvené RefectoCil čistě černou barvou.