Má láska

Wanted! Individuální vzhled pro každodenní život od profesionála! Vedle perfektního střihu vlasů je důležité i sladěné obočí, které vám upraví do perfektního tvaru pomocí depilačních pásek Brow Styling Strips a obarví dle vašeho typu. U naší modelky jsme sladili obočí s rezavým odstínem jejích vlasů použitím mixu přírodní hnědé a červené barvy.

Aplikace

Icon: arrow-leftIcon: arrow-right

U naší modelky jsme použili mix přírodní hnědé a červené barvy, abychom sladili barvu obočí s rezavým odstínem jejích vlasů.

Mé tajemství

Sněhová vánice nebo letní bouřka – perfektně vytvarované a obarvené obočí či řasy odolají každému počasí. Grafitová barva RefectoCil ohromujícím způsobem zvýrazní každý studený typ dle barvy pleti či vlasů. Vytvarování a obarvení vydrží až 6 týdnů, barvy jsou otěru a vodě odolné.

Aplikace

Nový střih či barva vlasů? Nezapomeňte, že pro perfektní vzhled je nezbytné doladit i obočí!

Moje síla

WOW řasy! Jednoduše vytvarujte řasy pomocí Liftingu na řasy a obarvěte je čistě černou nebo modro černou barvou RefectoCil. Získáte tak na šest týdnů dokonale upravené řasy – zapomeňte na řasenku či tvarovací kleštičky. Vodě a otěru odolný, přirozený vzhled! #browistabyrefectocil

Application

Icon: arrow-leftIcon: arrow-right

Obočí naší modelky bylo obarveno mixem přírodní hnědé a malého množství černé barvy RefectoCil. Řasy byly vytvarovány pomocí Liftingu řas a obarveny čistě černou barvou.

Má svoboda

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala! Kombinace platinově světlých vlasů s tmavým výrazným obočím se stala hlavním módním trendem. A není to překvapivé, protože kontrastní obočí upoutá pozornost a vypadá úžasně!

Aplikace

Icon: arrow-leftIcon: arrow-right

Nikdy nepodceňujte výsledný efekt změny stylu obočí. Ať už zvolíte módní odbarvené či kontrastní obočí, má to velký vliv na váš vzhled. V každodenním životě umožňuje zesvětlení pomocí Blond Brow následné obarvení obočí tak, aby ladilo i k těm nejjemnějším barevným nuancím vlasů.

Moje volba

Zesvětlete své obočí! Hlavní trend přehlídkových mol: odbarvené obočí! Stačí obočí vytvarovat do dokonalého tvaru, odbarvit jej pomocí Blond Brow a pozoruhodný přehlídkový vzhled je hotový!
Browista tip: Pro perfektní každodenní styl obočí může být Blonde Brow také použito k přizpůsobení obočí barvě vlasů a vytvoření harmonického vzhledu. #browistabyrefectocil

Aplikace

Icon: arrow-leftIcon: arrow-right

Nikdy nepodceňujte výsledný efekt změny stylu obočí. Ať už zvolíte módní odbarvené či kontrastní obočí, má úprava obočí velký vliv na váš vzhled. V každodenním životě umožňuje zesvětlení pomocí Blond Brow následné obarvení obočí tak, aby ladilo i k těm nejjemnějším barevným nuancím vlasů.

Moje barva

Teplé odstíny pro teplé typy. Smícháním jakéhokoliv základního odstínu RefectoCil s malým množstvím červené nebo kaštanové zvýrazníte fascinujím způsobem všechny teplé typy dle typu pokožky.

Aplikace

Icon: arrow-leftIcon: arrow-right

Přírozeného vzhledu obočí naší modelky bylo dosaženo namícháním kaštanové barvy RefectoCil s malým množstvím barvy světle hnědé. Řasy byly vytvarovány pomocí Liftingu řas a obarveny čistě černou barvou.

Od extravagance k přirozenosti – profesionálně upravené řasy a obočí dokonale doladí každý vzhled. Certifikovaný RefectoCil Browista ví, jak sladit obočí a řasy s tvarem obličeje, barvou vlasů a kůže a také s celkovým osobním stylem. Tvarování a barva vydrží až 6 týdnů, barvy jsou otěru a vodě odolné.

Aplikace

Řasy naší modelky byly vytvarovány pomocí Eyelash Liftingu a nabarveny modro černou barvou.

Moje cesta

Vše je o celkovém vzhledu! Perfektní sladění: Trend balayage v karamelových odstínech kombinovaný s obočím nabarveným o jeden až dva odstíny tmavším tónem, které perfektně orámuje obličej!

Aplikace

Icon: arrow-leftIcon: arrow-right

Obočí naší modelky bylo vytvarováno depilačními páskami RefectoCil Brow Styling Strips a obarveno světle hnědou barvou. Dramatického pohledu jsme dosáhli pomocí liftingu řas a jejich obarvením modro černou barvou.

Můj styl

Nadčasový styl! Šedivé či bílé obočí? Překryjte ho pomocí grafitové barvy a dejte obličeji perfektní rám. Pro dramatický pohled vytvarujte řasy pomocí liftingu a obarvěte je čistě černou barvou!

Aplikace

Icon: arrow-leftIcon: arrow-right

Obočí naší modelky bylo vytvarováno depilačními páskami RefectoCil Brow Styling Strips a obarveno grafitovou barvou. Řasy byly vytvarovány pomocí Liftingu řas a obarveny na černo.