Pastelový styl!

Romantická růžová! Jaro je ve vzduchu! Vytvarujte perfektně obočí depilačními páskami RefectoCil Brow Styling Strips. Pro růžový dotek jara obočí nabarvěte směsí barev červená a tmavě modrá!

Aplikace

Pro vytvoření tohoto vzhledu stačí pouze vytvarovat obočí depilačními páskami Brow Styling Strips a současně ho zesvětlit pastou Blonde Brow. Poté obočí nabarvěte směsí barev červená a tmavě modrá a dosáhnete pastelově růžového odstínu.

Dech beroucí blond!

Zesvětlete obočí! Změna vlasů na blond? Aby vzhled působil přirozeně, nemělo by obočí být tmavší o více než dva tóny. Příliš tmavé obočí můžete zesvětlit až o tři odstíny pomocí zesvětlovací pasty Blonde Brow a dosáhnout tak přírodního blond stylu. Pro dokonalý vzhled nezapomeňte obočí i správně vytvarovat.

Aplikace

Abychom dosáhli efektního studeného tónu, nejprve jsme obočí naší modelky zesvětlili zesvětlovací pastou Blonde Brow a následně ho obarvili grafitovou barvou RefectoCil, doba působení barvy 3 minuty.

 

Kontrastní obočí

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala! Kombinace platinově blond vlasů a tmavého, výrazného obočí se stala výrazným trendem. Není to žádné překvapení, vždyť kontrastní obočí přitahuje pozornost a vypadá úžasně!

Aplikace

Abychom dosáhli tohoto vzhledu, nejprve jsme odbarvili obočí pomocí zesvětlovací pasty Blonde Brow a poté nechali 5 minut působit čistě černou barvu, která je díky odbarvení více intenzivní. Pro méně intenzivní výsledek použijte přírodní hnědou.

Perleťově růžová blond – metalický styl

Metalický odstín vlasů a obočí je něco, co v roce 2018 prostě musíte mít! Pro vytvoření tohoto vzhledu obočí nejprve vytvarujte pomocí voskových pásků Brow Styling Strips, poté odbarvěte zesvětlovací pastou Blonde Brow a nakonec nabarvěte směsí barev červené a modré. Pro dokončení metalického stylu nezapomeňte použít Styling Gel k zafixování neposlušných chloupků do požadovaného tvaru.

Aplikace

Perfektně vytvarujte obočí pomocí voskových pásků Brow Styling Strips. Chloupky odbarvěte zesvětlovací pastou Blonde Brow a poté je nabarvěte směsí barev červené a modré. K zafixování neposlušných chloupků použijte Styling Gel.

Django Brows!

Wanted! Jedinečný vzhled pro dívky z divokého západu!
Vedle účesu je perfektní obočí základem pro tento nespoutaný vzhled. Stačí obočí vytvarovat pomocí depilačních proužků RefectoCil Brow Styling Strips a obarvit ho barvou odpovídající Vašemu typu! Pro naši modelku jsme smíchali barvy přírodní hnědá a kaštanová.

Aplikace

Obočí naší modelky jsme nejprve perfektně vytvarovali pomocí depilačních proužků RefectoCil Brow Styling Strips a poté obarvili směsí barev světle hnědá a kaštanová, řasy jsou nabarvené RefectoCil čistě černou barvou.

Cool at the Pool!

Potápění, opalování, protančená noc – s RefectoCil stylingem řas a obočí můžete trávit horké letní dny a noci perfektně upravení bez náročné péče. Natočte řasy pomocí trvalé, obočí vytvarujte depilačními pásky a obarvěte je – total look, který vám vydrží až 6 týdnů.

Aplikace

Abychom vytvořili tento look, nejprve jsme dokonale upravili tvar obočí pomocí depilačních pásků Brow Styling Strips a poté ho obarvili přírodní hnědou barvou.