Perleťově růžová blond – metalický styl

Metalický odstín vlasů a obočí je něco, co v roce 2018 prostě musíte mít! Pro vytvoření tohoto vzhledu obočí nejprve vytvarujte pomocí voskových pásků Brow Styling Strips, poté odbarvěte zesvětlovací pastou Blonde Brow a nakonec nabarvěte směsí barev červené a modré. Pro dokončení metalického stylu nezapomeňte použít Styling Gel k zafixování neposlušných chloupků do požadovaného tvaru.

Aplikace

Perfektně vytvarujte obočí pomocí voskových pásků Brow Styling Strips. Chloupky odbarvěte zesvětlovací pastou Blonde Brow a poté je nabarvěte směsí barev červené a modré. K zafixování neposlušných chloupků použijte Styling Gel.

Django Brows!

Wanted! Jedinečný vzhled pro dívky z divokého západu!
Vedle účesu je perfektní obočí základem pro tento nespoutaný vzhled. Stačí obočí vytvarovat pomocí depilačních proužků RefectoCil Brow Styling Strips a obarvit ho barvou odpovídající Vašemu typu! Pro naši modelku jsme smíchali barvy přírodní hnědá a kaštanová.

Aplikace

Obočí naší modelky jsme nejprve perfektně vytvarovali pomocí depilačních proužků RefectoCil Brow Styling Strips a poté obarvili směsí barev světle hnědá a kaštanová, řasy jsou nabarvené RefectoCil čistě černou barvou.

Cool at the Pool!

Potápění, opalování, protančená noc – s RefectoCil stylingem řas a obočí můžete trávit horké letní dny a noci perfektně upravení bez náročné péče. Natočte řasy pomocí trvalé, obočí vytvarujte depilačními pásky a obarvěte je – total look, který vám vydrží až 6 týdnů.

Aplikace

Abychom vytvořili tento look, nejprve jsme dokonale upravili tvar obočí pomocí depilačních pásků Brow Styling Strips a poté ho obarvili přírodní hnědou barvou.

Pastelový styl!

Romantická růžová! Jaro je ve vzduchu! Vytvarujte perfektně obočí depilačními páskami RefectoCil Brow Styling Strips. Pro růžový dotek jara obočí nabarvěte směsí barev červená a tmavě modrá!

Aplikace

Pro vytvoření tohoto vzhledu stačí pouze vytvarovat obočí depilačními páskami Brow Styling Strips a současně ho zesvětlit pastou Blonde Brow. Poté obočí nabarvěte směsí barev červená a tmavě modrá a dosáhnete pastelově růžového odstínu.

Dech beroucí blond!

Zesvětlete obočí! Změna vlasů na blond? Aby vzhled působil přirozeně, nemělo by obočí být tmavší o více než dva tóny. Příliš tmavé obočí můžete zesvětlit až o tři odstíny pomocí zesvětlovací pasty Blonde Brow a dosáhnout tak přírodního blond stylu. Pro dokonalý vzhled nezapomeňte obočí i správně vytvarovat.

Aplikace

Abychom dosáhli efektního studeného tónu, nejprve jsme obočí naší modelky zesvětlili zesvětlovací pastou Blonde Brow a následně ho obarvili grafitovou barvou RefectoCil, doba působení barvy 3 minuty.

 

Kontrastní obočí

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala! Kombinace platinově blond vlasů a tmavého, výrazného obočí se stala výrazným trendem. Není to žádné překvapení, vždyť kontrastní obočí přitahuje pozornost a vypadá úžasně!

Aplikace

Abychom dosáhli tohoto vzhledu, nejprve jsme odbarvili obočí pomocí zesvětlovací pasty Blonde Brow a poté nechali 5 minut působit čistě černou barvu, která je díky odbarvení více intenzivní. Pro méně intenzivní výsledek použijte přírodní hnědou.